Climative AC-35S Wi-Fi

Climatve AC-35S Wi-Fi


Klimatyzator przenośny Climative AC-35S Wi-Fi

Klimatyzator przenośny Climative AC-35S z opcją sterowania Wi-Fi wyposażono w jednostkę o mocy 3,5 kW, która pozwala na skuteczne obniżenie temperatury w pomieszczeniu do zakresu od 16 do 30 stopni Celsjusza. 

Jednocześnie przepływ powietrza w urządzeniu plasuje się na poziomie 360m3/h, co pozwala w stosunkowo krótkim czasie uzyskać założoną temperaturę w pomieszczeniu.

Wydajność klimatyzatora Climative AC-35S Wi-Fi

Climative AC-35S przeznaczony jest do powierzchni 35-40 m2, dzięki czemu z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie w większości salonów i lokalów użytkowych, takich jak salony kosmetyczne, fryzjerzy itp.

Tryb osuszania pozwala na osuszenie powietrza w ilości do 29l/dobę, tym samym pozwala w odczuwalnym stopniu pozbyć się nadmiaru wilgoci z pomieszczenia.

Wydajność klimatyzatora Climative AC-35S Wi-Fi

Producent wyposażył model Climative AC-35S Wi-Fi w 4 tryby pracy:

 • chłodzenia – jego działanie umożliwia skuteczne obniżenie temperatury w pomieszczeniu w zakresie od 16 do 30 stopni Celsjusza. Optymalna temperatura do pracy oscyluje w granicach od 21 do 24 stopni Celsjusza. Taka temperatura w upalne dni przynosi ulgę, zwiększa naszą produktywność w pracy oraz zapewnia komfort odpoczynku, bez uciążliwych kropel potu spływających po czole. 
 • ogrzewanie – klimatyzator wyposażono w tryb grzewczy, co nie jest spotykane we wszystkich modelach dostępnych na rynku. Jego zasada działania jest podobna do działania pomp ciepła. Dlatego też stanowi doskonałą, a przede wszystkim znacznie tańsza alternatywę, dla grzejników elektrycznych,
 • osuszanie – klimatyzator wyposażono również w tryb osuszania powietrza, co daje możliwość kontrolowania poziomu jego wilgotności. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu nie daje uczucia „duszności” oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się grzybów i pleśni na ścianach, oraz rozwijania się szkodliwych drobnoustrojów i bakterii. 
 • cyrkulacja powietrza – kiedy temperatura powietrza w pomieszczeniu osiągnie odpowiedni poziom, urządzenie będzie działać na zasadzie wiatraka, tzn. będzie generować jedynie przyjemny „ruch” powietrza bez zmiany jego temperatury, znacząco zwiększając komfort przebywania w pomieszczeniu,

Głośność pracy Climative AC-35S Wi-Fi

Zakres głośności działania klimatyzatora oscyluje w granicach od 29 dB do 56 dB, przy czym poziom poszczególnej głośności pracy zależy od aktualnego poziomu szybkości pracy wiatraka. Praca urządzenia – podobnie jak większości klimatyzatorów przenośnych – będzie słyszalna dla osób znajdujących się w pomieszczeniu. Wynika to z faktu monoblokowej budowy urządzenia, gdzie wszelkie elementy generujące hałas znajdują się w urządzeniu. 

Przy niższych prędkościach pracy wiatraka klimatyzator w żaden sposób nie jest uciążliwy dla domowników i pozwala na spokojny i niezakłócony odpoczynek.

Brak konieczności okresowego nabijania czynnika

Klimatyzator Climative AC35-S Wi-Fi wyposażono w nowoczesny system wymienników ciepła wzbogacony o czynnik roboczy R290, który odpowiada za chłodzenie pomieszczenia. Sam czynnik cechuje ekologiczny charakter i bezpieczeństwo użytkowania. Szczelny obieg zamknięty sprawia, że czynnik roboczy nie ulatnia się, tym samym nie ma konieczności „nabijania” klimatyzacji przed sezonem.

Sterowanie klimatyzatorem Climative AC-35S Wi-Fi

Klimatyzator Climative AC-35-S wyposażono w panel sterowania w górnej części obudowy oraz pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu możemy sterować urządzeniem nie ruszając się z miejsca,

Dużym udogodnieniem jest wyposażenie urządzenia w możliwość sterowania za pośrednictwem sieci Wi-Fi przy użyciu dedykowanej aplikacji. Pozwala ona na sterowanie pracą urządzenia z dowolnego miejsca, używając jedynie swojego smartfona lub tabletu.  

Podsumowanie – Czy warto kupić klimatyzator Climative AC-35S Wi-Fi?

Klimatyzator przenośny Climative AC-35S z opcją Wi-Fi to urządzenie warte swojej ceny – zapewnia fantastyczny chłód, natomiast tryb ogrzewania z pewnością sprawdzi się w chłodniejsze wieczory jako uzupełnienie ogrzewania bazowego. Zadowalająca powierzchnia chłodzenia pozwala używać klimatyzator w większości pomieszczeń gwarantując ukojenie w upalne dni. Klimatyzator oferuje doskonałą relację ceny do jakości, tym samym z pewnością znajdzie swoich zwolenników. 

Mankamenty w postaci braku dostosowania do wystawienia na zewnątrz oraz mniejsza przepustowość powietrza w odniesieniu do niektórych konkurencyjnych modeli nieco obniża ostateczną pozycję Climative AC-35S Wi-Fi w rankingu, lecz mimo to jest to urządzenie godne polecenia.

ZALETY


 • dobry stosunek jakość-cena
 • 4 tryby pracy,
 • sterowanie Wi-Fi.
 • 36 miesięcy gwarancji.

WADY


 • słyszalne działanie,
 • niedostosowany do wystawienia na zewnątrz
 • brak wyświetlacza na pilocie

Dane techniczne

ProducentClimative
Zasilanie220-240 V
ModelAC-35S
Maks. powierzchnia chłodzeniado 35-40 m2
Tryb chłodzeniaTak
Tryb ogrzewaniaTak
Tryb cyrkulacjiTak
Wydajność osuszaniado 29l/ doba
Zakres reg. temp. (chłodzenie)od 16°C do 30°C
Możliwość podłączenia panelu zewnętrznego panelu sterującegoNie
Sterowanie Wi-FiTak
Maks. zużycie energii – chłodzenie1,32 kW
Maks. zużycie energii – ogrzewanie1,27 kW
Klasa energetycznaA
Poziom głoścności pracy29-56 dB
Rodzaj czynnikaR290
Pilot w zestawieTak
Wymiary (wys. / szer. / gł.)71 / 44 / 33 cm
Waga30 kg
Długość rury150 cm
Średnica rury15 cm
Gwarancja 36 miesięcy

Aktualna cena urządzenia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *