Porady

Znajdziesz tutaj wszystko, co musisz wiedzieć na temat klimatyzatorów przenośnych – czym kierować się podczas zakupu, jak dbać o urządzenie, poznasz, za co odpowiadają poszczególne parametry techniczne oraz wiele innych! Zapraszamy do lektury!

Jak dobrać klimatyzator do wielkości pomieszczenia?

Dowiedz się, w jaki sposób dobrać odpowiedni klimatyzator do wielkości pomieszczenia, aby jego efektywność była wystarczająca do skutecznego obniżenia temperatury w pokoju.

Sposoby na upały – 8 skutecznych sposobów

Zobacz, w jaki sposób możesz poradzić sobie z nieznośnie wysokimi temperaturami. Wypróbuj aż 8 sprawdzonych sposobów, dzięki którym niemal natychmiast poczujesz ulgę w trakcie upałów.

Kiedy klimatyzacja szkodzi?

Czy wiesz, że zanieczyszczona klimatyzacja przyczynia się do zachorowań na określone choroby? Zobacz, w jaki sposób możesz się przed tym uchronić oraz dlaczego niezwykle ważne jest dbanie o czystość klimatyzacji.

Klimatyzator przenośny – jak wybrać?

Potrzebujesz klimatyzatora przenośnego, lecz nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Żaden problem! W niniejszym artykule wyjaśniamy, za co odpowiadają najważniejsze parametry urządzenia oraz w jakich granicach powinny się mieścić, aby zapewnić jak najefektywniejszą pracę.

Klimatyzator SPLIT czy przenośny?

Zastanawiasz się, który klimatyzator będzie odpowiedni do Twojego domu? Poznaj wady i zalety obydwu rozwiązań oraz dowiedz się, dlaczego klimatyzator przenośny może stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnego SPLIT-a.

Czynnik chłodniczy R290 – przyszłość nowoczesnej klimatyzacji?

Mówi się, że czynnik chłodniczy R290 jest przyszłością nowoczesnych klimatyzatorów. Ze względu na swoje w pełni naturalne pochodzenie jest przyjazny dla środowiska. Zobacz, czym jeszcze charakteryzuje się to wysoce efektywne chłodziwo używane w klimatyzatorach.

Ogrzewanie klimatyzatorem przenośnym – czy jest tanie?

Przyjęło się, że klimatyzacja jest urządzeniem prądożernym…lecz czy aby na pewno? Wejdź i zobacz, ile wynoszą koszty użytkowania przykładowego klimatyzatora i jak wypadają one na tle ogrzewania za pomocą grzejnika elektrycznego.

Rura klimatyzatora – sposoby wyprowadzania

Zastanawiasz się, jak wyprowadzić rurę wyrzutową klimatyzatora na zewnątrz pomieszczenia? Sprawdź sprawdzone sposoby i wybierz odpowiedni dla siebie!

Klimatyzator, a klimatyzer

W niniejszym artykule poznasz najważniejsze różnice pomiędzy klimatyzatorem, a klimatyzerem, poznasz zasadę ich działania oraz dowiesz się, które z urządzeń charakteryzuje się większą skutecznością.